Certyfikowany trener osobisty Gdańsk (Pomorskie)

Bartosz Trąbka

Trening Funkcjonalny
Kulturystyka
Gimnastyka Sportowa
Dietetyka

O mnie

Ze sportem oraz aktywnością fizyczną związany od dziecka. Rywalizował m. in. w biegach narciarskich (dystans 10 i 15 kilometrów), lekkiej atletyce (biegi przełajowe), tenisie stołowym, zespołowych grach sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa).

Wzorst popularności sportów sylwetkowych oraz prawidłowego odżywiania się sprawił, że od 2000 roku interesował się tylko tym. W 2004 roku rozpoczął studia na kierunku wychowanie fizyczne w gdańskiej AWFiS oraz pracę trenera personalnego. W 2005 roku zdobywał doświadczenie m. in. w Lakeshore Athletic Club w Chicago ucząc się od profesjonalnych trenerów kulturystyki. Rok później pod okiem Pawła Filleborna, Andrzeja Michalaka, Leszka Michalskiego oraz Wioletty Pryłowskiej w klubie kulturystycznym Filon w Warszawie ukończył kurs instruktora sportu w kulturystyce polecany przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Od 2006 roku sędzia w kulturystyce i fitness (licencja PZKFITS oraz IFBB).

Kontynuuje edukację tej dyscypliny do chwili obecnej z osobami startującymi w zawodach (prowadzi wiele medalistek i medalistów sportów sylwetkowych na każdym poziomie szkolenia sportowego). Twórca nowatorskich programów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców pragnących udoskonalić zdolności motoryczne organizmu oraz wygląd sylwetki. Absolwent poradnictwa żywieniowego (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie).

Specjalista rynku fitness na terenie trójmiasta- pracował w wielu renomowanych klubach fitness w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie na różnych szczeblach (trener osobisty, menedżer trenerów, menedżer klubu), zdobywając w ten sposób doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowo rekreacyjnymi oraz w trenowaniu osób chcących modelować swoją sylwetkę. W 2009 roku ukończył AWFiS z dyplomem trenera II klasy w gimnastyce sportowej oraz równolegle studia podyplomowe z organizacji i zarządzania w sporcie zdobywając dyplom menedżera sportu. W 2010 roku ukończył kolejne studia podyplomowe (trenerskie w kulturystyce) i dołączył do grona szkoleniowców Profi Fitness School. W 2012 roku powołał do życia Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych z siedzibą w Gdyni i objął funkcję prezesa stowarzyszenia.

Prowadzi zajęcia wychowania fizycznego ze studentami oraz własną firmę PRO-FIT świadczącą usługi fitness. Od 2014 roku prowadzi badania zawodników trenujących kulturystykę na różnym poziomie (od debiutantów po klasę mistrzowską międzynarodową).

W wolnych chwilach ładuje akumulatory wędkując wraz z rodziną i przyjaciółmi w zacisznych okolicach naszego kraju.

Kwalifikacje

Przewodniczący Komisji ds. Sportu w Kulturystyce w Polskim Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego
Doktor nauk o biologii (Akademia Pomorska w Słupsku)
Członek Zarządu PZKFiTS
Członek Komisji sędziowskiej PZKFiTS
Sędzia w kulturystyce i fitness (licencja sędziowska PZKFiTS/IFBB)
Trener II klasy państwowej w kulturystyce (AWFiS Gdańsk; licencja trenerska PZKFiTS)
Trener II klasy państwowej w gimnastyce sportowej (AWFiS Gdańsk)
Trener personalny kulturystyki i fitness Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB) oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness (EBFF)
PFS master trainer (szkoleniowiec międzynarodowej szkoły Profi Fitness School)
Magister Wychowania Fizycznego (AWFiS Gdańsk)
Absolwent Poradnictwa Żywieniowego i Dietetyki (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
Menedżer sportu (AWFiS Gdańsk)
Instruktor sportu w siatkówce (AWFiS Gdańsk)

Dostępność

PO WT ŚR CZ PI SO NI
06:00 - 07:00
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Ostatnie zdjęcia instagram

Certyfikowany trener osobisty

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych

Bartosz Trąbka jest oficjalnym, certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych

Dane kontaktowe

Adres e-mail: bartosztrabka@gmail.com

Telefon kontaktowy: Widoczny dla zarejestowanych

WWW: http://www.bartosztrabka.pl

Lokalizacja

Miasto: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Lokalizacja na mapie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.


Warning: file_get_contents(https://www.instagram.com/bartosztrabka/media): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /application/modules/default/controllers/MembersController.php on line 199