Certyfikowany trener osobisty Gdańsk (Pomorskie)

Bartosz Trąbka

Trening Funkcjonalny
Kulturystyka
Gimnastyka Sportowa
Dietetyka

O mnie

Ze sportem oraz aktywnością fizyczną związany od dziecka. Rywalizował m. in. w biegach narciarskich (dystans 10 i 15 kilometrów), lekkiej atletyce (biegi przełajowe), tenisie stołowym, zespołowych grach sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa).

Wzorst popularności sportów sylwetkowych oraz prawidłowego odżywiania się sprawił, że od 2000 roku interesował się tylko tym. W 2004 roku rozpoczął studia na kierunku wychowanie fizyczne w gdańskiej AWFiS oraz pracę trenera personalnego. W 2005 roku zdobywał doświadczenie m. in. w Lakeshore Athletic Club w Chicago ucząc się od profesjonalnych trenerów kulturystyki. Rok później pod okiem Leszka Michalskiego, Andrzeja Michalaka, Pawła Filleborna oraz Wiolety Pryłowskiej w klubie kulturystycznym Filon w Warszawie ukończył kurs instruktora sportu w kulturystyce polecany przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Od 2006 roku sędzia w kulturystyce i fitness (licencja PZKFITS oraz IFBB).

Trener w kulturystyce i fitness (międzynarodowe uprawnienia IFBB oraz EBFF). Kontynuuje edukację tej dyscypliny do chwili obecnej z osobami startującymi w zawodach (prowadzi złotą medalistkę Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym, uczestniczkę Mistrzostwa Świata w Budapeszcie 2012 Marzenę Kamrowską- Berlik oraz finalistkę Mistrzostw Polski Katarzynę Kamrowską). Prowadzi wykłady na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku dla specjalizacji trenerskiej oraz instruktorskiej w kulturystyce w zakresie sędziowania i organizacji zawodów. Członek komisji egzaminacyjnej specjalizacji trenerskiej oraz instruktorskiej w kulturystyce na AWFiS. Organizuje praktyki oraz staże dla osób, które ukończyły kursy trenerskie bądź instruktorskie. Twórca nowatorskich programów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców pragnących udoskonalić zdolności motoryczne organizmu oraz wygląd sylwetki. Absolwent poradnictwa żywieniowego (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie).

Specjalista rynku fitness na terenie trójmiasta- pracował w wielu renomowanych klubach fitness w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie na różnych szczeblach (trener osobisty, menedżer trenerów, menedżer klubu), zdobywając w ten sposób doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowo rekreacyjnymi oraz w trenowaniu osób chcących modelować swoją sylwetkę. W 2009 roku ukończył AWFiS z dyplomem trenera II klasy w gimnastyce sportowej oraz równolegle studia podyplomowe z organizacji i zarządzania w sporcie zdobywając dyplom menedżera sportu. W 2010 roku ukończył kolejne studia podyplomowe (trenerskie w kulturystyce) i dołączył do grona szkoleniowców Profi Fitness School- przekazuje zdobytą wiedzę na kursach PFS Personal Trainer, PFS Advance Personal Trainer, PFS Functional Training, PFS Dietetyka i Suplementacja w Fitness. W tym samym roku współpracował m. in. z Dariuszem Dziekanowskim i Mateuszem Borkiem przy organizacji i prowadzeniu imprezy Akademia Orlika w Rumi.

Prowadzi zajęcia wychowania fizycznego ze studentami Wyższej Szkoły Finansów i Administracji w Gdyni oraz własną firmę PRO-FIT świadczącą usługi fitness. Od 2014 roku prowadzi badania zawodników trenujących kulturystykę na różnym poziomie (od debiutantów po klasę mistrzowską międzynarodową) oraz badania osób starszych uprawiających nordic walking i inne lekkie formy rekreacji ruchowej. Publikuje badania w kraju (Journal of Human Kinetics- AWF Katowice) i za granicą (m.in. Journal of the International Society of Sport Nutrition). W grudniu 2014 roku otworzył przewód doktorski (AWF Wrocław).

Przeszło dziewięcioletnie doświadczenie w pracy z indywidualnym klientem, charakter, podejście do podopiecznych oraz wiedza jaką zdobył na kursach i studiach w kraju i za granicą stawia go daleko przed konkurencją w swoim zawodzie. W wolnych chwilach ładuje akumulatory wędkując wraz z rodziną i przyjaciółmi w zacisznych okolicach naszego kraju.

Kwalifikacje

Trener II klasy państwowej w kulturystyce (licencja trenerska Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego)
trener II klasy państwowej w gimnastyce sportowej
trener personalny kulturystyki i fitness Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB) oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness (EBFF)
PFS master trainer (szkoleniowiec międzynarodowej szkoły Profi Fitness School)
magister Wychowania Fizycznego (AWFiS Gdańsk)
menedżer sportu
instruktor sportu w siatkówce
sędzia w kulturystyce i fitness (licencja sędziowska Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego oraz IFBB)

Dostępność

Brak informacji o dostępności

Ostatnie zdjęcia instagram

Certyfikowany trener osobisty

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych

Bartosz Trąbka jest oficjalnym, certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych

Dane kontaktowe

Adres e-mail: bartosztrabka@gmail.com

Telefon kontaktowy: Widoczny dla zarejestowanych

WWW: http://www.bartosztrabka.pl

Lokalizacja

Miasto: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Lokalizacja na mapie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.


Warning: file_get_contents(https://www.instagram.com/bartosztrabka/media): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /application/modules/default/controllers/MembersController.php on line 199