Trenerka osobista Gdańsk (Pomorskie)

Magdalena Semrau

Trening Funkcjonalny
Dietetyka
Trening personalny

O mnie

Nazywam się Magdalena Semrau i jestem trenerem personalnym. Obecnie studiuję wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Aktywność fizyczna towarzyszyła mi już od lat dzieciństwa. Mój tata, nauczyciel w-f, dużą wagę przykładał do tego, aby ruch stał się ważną cząstką mojego życia. Uczyłam się pływać, jeździć na nartach. Bardzo polubiłam również rower, którym zawsze jeździłam rano do szkoły. Ten nawyk pozostał mi do dnia dzisiejszego. Rower to zdecydowanie mój ulubiony środek transportu :)

Dwanaście lat uczęszczałam na ćwiczenia korekcyjne, które miały za zadanie wzmacniać mój kręgosłup, przeciwdziałać pogłębianiu się wrodzonych wad postawy, jak i również je korygować. Dzięki temu wiem, jak ćwiczyć by kregosłup był w dobrej kondycji i jak rozciągać ciało, by dobrze czuć się i funkcjonować w życiu codziennym.

Swój trening opieram głównie na ćwiczeniach wielostawowych, zwracam uwagę na kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Lubię budować swoją siłę w takich ćwiczeniach jak martwy ciąg, czy przysiady. Po każdej sesji treningowej obowiązkowo traktuje rozciąganie. Sprawia mi to dużo przyjemności i rozluźnia moje ciało, dając mi poczucie odprężenia.

Moim celem, przy pracy z podopiecznymi, jest wykształcenie nawyku aktywności fizycznej jak i potrzeby ruchu, tak aby stanowiło to ważny aspekt ich życia. Zwracam również uwagę na naukę wzorców ruchowych, które tak bardzo przydają nam się w życiu codziennym, pozwalają unikać kontuzji i cieszyc się długo zdrowiem. 

Jednak główny cel naszej współpracy zalezy od Ciebie. Możemy przeciwdziałać bólom kręgosłupa, budować wytrzymałość, wzmacniać kondycję, jak i również kształtować piękne ciało i pozbywać się zbędnego obciążenia w postaci tkanki tłuszczowej.

Jestem osobą bardzo otwartą, lubię rozmawiać, szybko nawiązuje kontakt, a uśmiech rzadko schodzi mi z twarzy :)

 Treningi odbywają się na terenie Cityfit w Gdańsk Oliwa.

Zapraszam :)

Kwalifikacje

PFS Personal Trainer Profi Fitness School

Dostępność

Brak informacji o dostępności

Dane kontaktowe

Adres e-mail: magsem@interia.eu

Telefon kontaktowy: 886448482

WWW: -

Lokalizacja

Miasto: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.