Trener osobisty Gdańsk (Pomorskie)

Marcin Tomczak

O mnie

Marcin ma 29 lat pochodzi z Gdańska w którym na co dzień mieszka, pracuje i rozwija swoją pasję. Ze sportem związany od najmłodszych lat nigdy nie był typem człowieka który wylegiwał się na kanapie przed telewizorem. Jego pasją od dziecka była piłka nożna w którą grał do 18 roku życia. Z racji tego, że zawsze był szczupłym chłopakiem postanowił wybrać się na siłownię by zmienić swoje ciało. Początkowe chodzenie i po prostu trenowanie przerodziło się w prawdziwą pasję i marzenie by stanąć na deskach sceny kulturystycznej. Ta pasja trwa aż po dziś dzień gdzie właśnie mija 12 rok odkąd pierwszy raz przekroczył próg siłowni. 
Posiada bardzo dużą wiedzę w zakresie treningu pod kątem kształtowania sylwetki, suplementacji, a także odżywiania.  Wiedzę tą nabył podczas wszystkich przygotowań do swoich pokazów i chętnie dzieli się nią z nowymi podopiecznymi.

Kwalifikacje

Brak informacji o certyfikatach

Dostępność

Brak informacji o dostępności

Ostatnie zdjęcia instagram

Dane kontaktowe

Adres e-mail: maarcint88@gmail.com

Telefon kontaktowy: 513603016

WWW: -

Lokalizacja

Miasto: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.


Warning: file_get_contents(https://www.instagram.com/marcin.cinek.tomczak/media): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /application/modules/default/controllers/MembersController.php on line 199