Certyfikowany trener osobisty (Pomorskie)

Piotr Benewiat

Dietetyka
Fitness
Tenis

O mnie

Sportowiec i trener.

Zarażony sportem od 19 lat. Już jako dziecko zaczął trenować sporty walki w słupskim klubie Champion. W późniejszym czasie reprezentował miasto w piłkę nożna na szczeblu wojewódzkim.

Wielokrotny medalista sportów walki na arenie międzynarodowej jak i ogólnopolskiej. M.in. Brązowy medalista Mistrzost Polski, wielokrotny Mistrz Holandii w rożnych konkurencjach. Uhonorowany wielokrotnie za najlepszego technika zawodów, największego zdobywcę złotych medali na jednych zawodach oraz sportowca roku.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z 2013r. W trakcie nauki poszerzal wiedzę na temat sportów siłowych. Kierunek Wychowania Fizycznego pomógł wydostaniu sie i ukończeniu 9cio miesięcznego stażu w pracowni Medycyny Sportowej na AWFiS. Rozpoczął tez specjalizacje Tenisa, po ukończeniu której został trenerem 2 klasy. Od 2010 r. roku trener sekcji tenisa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski z drużyna kobiet i mężczyzn. W 2012 roku współzałożyciel szkoły tenisowej, która funkcjonuje do dziś. Specjalizuje sie w treningu siłowym i przygotowaniu kondycyjnym tenisistów. Pracuje jako trener tenisa i trener personalny od 2010 roku. Pracował na siłowniach w trójmiejscie, gdzie zdobywał doświadczenie, które pomaga mu w pracy trenera. W 2012 roku został dyplomowanym dietetykiem. Propagator zdrowego zycia. Interesuje sie i praktykuje żywienie i wspomaganie w sporcie.pomaga rownież nowicjuszom sportu wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe.

Całe doświadczenie które zdobył i wciąż zdobywa pomaga mu w pracy trenera oraz w osiągnięciu założonego celu przez podopiecznych.

Zawsze uśmiechnięty i bezproblemowy. Nazywa sie zdrowego zycia promotorem, ponieważ powiedzenie "ćpaj sport" towarzyszy mu na codzień. Zaraza nim innych i pomaga dostrzec pozytywnego i zdrowego zycia strony.

Kwalifikacje

PFI Personal Trainer
Certyfikowany ekspert FMS
trener II klasy tenisa
instruktor nordic walking
instruktor sportu
9cio miesięczny staż w Medycynie Sportu na AWFiS w Gdańsku
masaż I stopnia
prowadzenie zajęć kompensacyjno- korekcyjnych
warsztaty z trójboju silowego
warsztaty z kettlebell
warsztaty z psychologii sportu.

Dostępność

Brak informacji o dostępności

Certyfikowany trener osobisty

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych

Piotr Benewiat jest oficjalnym, certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych

Dane kontaktowe

Adres e-mail: ukryty

Telefon kontaktowy: ukryty

WWW: http://www.piotrbenewiat.pl

Lokalizacja

Miasto:

Województwo: Pomorskie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.