Certyfikowany trener osobisty Warszawa (Mazowieckie)

Paweł Bryza

Kulturystyka

O mnie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, od najmłodszych lat związany ze sportem. Z powodzeniem przekłada wiedzę i doświadczenie zdobywane przez długie lata pracy własnej i z klientami w wielu fitness klubach i siłowniach na swoich podopiecznych. Człowiek o nieprzeciętnej charyzmie, inspirujący oraz mobilizujący do podejmowania wyzwań związanych z wysiłkiem fizycznym. Sport jest jego największą pasją i wciąż dąży do poprawienia swoich umiejętności zarówno jako zawodnik jak i trener. Pasjonat kulturystyki i sztuk walki. Od 5 lat czynny zawodnik kulturystyki, brązowy medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce, Mistrz Pomorza oraz wielokrotny medalista ogólnopolskich zawodów kulturystycznych. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie metodyki treningu, dietetyki i suplementacji, propagator kulturystyki naturalnej oraz zdrowego trybu życia. Zwolennik wszelkich form aktywności fizycznej, w treningach z klientami wykorzystuje zarówno tradycyjne systemy treningowych jak i najnowsze programy oraz techniki treningu. Znajomość anatomii oraz fizjologii ludzkiego ciała gwarantuje profesjonalne, bezpieczne i co ważne skuteczne dobranie indywidualnego programu treningowego, diety oraz suplementacji zapewniając szybkie i bezpieczne osiągnięcie pożądanych efektów. Jego celem jest satysfakcja klienta poprzez ciągły rozwój osobisty, szkolenia, wdrażanie innowacyjnych metod treningowych tak, aby trening nie był uciążliwy i monotonny ale przyjemny, bezpieczny i skuteczny.

Kwalifikacje

Państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki sygnowane przez AWFiS w Gdańsku
C.H.E.K Nutrition and lifestyle coach level 2 ( Specjalista odżywiania oraz zdrowego trybu życia);Londyn 2005
TRX Certificate of Completion;Londyn 2011
Crossfit London workshops ( Kettlebells; Clubbells; Olympic Lifting; Gymnastics; Nutrition; Powerlifting)
Londyn 2011- udział w szkoleniach i konferencjach: Konferencja Szkoleniowa pt. "Suplementy Diety Korzyści i Zagrożenia"; Kurs Dietetyki sportowej AWF Katowice; Szkolenie z zakresu żywienia osób starszych
Szkolenie z zakresu żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci
Szkolenie ćwiczenia oporowe oraz równoważne z wykorzystaniem przyborów Thera Band-ćwiczenia z taśmami i piłkami; Konferencja metodyczno-szkoleniowa ?Przygotowanie sprawnościowej dzieci i młodzieży w zespołowych grach sportowych?; Konferencja szkoleniowa pt ?Interdyscyplinarne podejście do otyłości człowieka?.

Dostępność

Brak informacji o dostępności

Certyfikowany trener osobisty

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych

Paweł Bryza jest oficjalnym, certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych

Dane kontaktowe

Adres e-mail: ukryty

Telefon kontaktowy: ukryty

WWW: http://pawelbryza.cba.pl/

Lokalizacja

Miasto: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Lokalizacja na mapie

Formularz kontaktowy z trenerem

Zadaj pytanie trenerowi osobistemu. Uzupełnij dane w poniższym formularzu i zaczekaj aż trener skontaktuje się z Tobą.